61.Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
Ana Sayfa
Firma Kategorileri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
61.Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı Ana Sayfa > Fuarlar > fdgfdg
LOKASYON :
İstanbul / Bakırköy / Yeşilköy
FUAR TARİHİ :
03/04/2019 -- 06/04/2019
TELEFON :
0 212 465 74 74
ORGANİZATÖR :
Pozitif Fuarcılık
WEB SİTESİ :
www.cnraymod.com
E-POSTA :
seda.boga@cnr.net

Türk ayakkabı ve saraciye sektörünün gelişimine katkı sağlayan Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı (AYMOD), CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlendi. 4 Nisan'da başlayan fuar, 7 Nisan kadar sürdü.

 

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ile Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) iş birliğinde Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) ve KOSGEB tarafından desteklenen fuarda, ayakkabı sektörüne yön veren yerli ve yabancı 400’ün üzerinde firmanın binden fazla markası yer aldı .

 

80’den fazla ülkeden 600 alım heyetinin ağırlandığı fuarda, 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonu ayakkabı ve saraciye modelleri sergilenerek yerli ve yabancı ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 

YÖRÜK ÇADIRINDAN DÜNYAYA

 

Ayrıca Selçuklu’dan günümüze kadar bin yıldır ayakkabı yapımıyla uğraşan Denizli’nin Yeşilova Köyü’ndeki kadınlar, fuarda ilk kez kurulanYörük çadırı ile ihracata göz kırpttı. Ayakkabıda Robotik Otomasyon’un da tanıtılacağı enstelasyon ile fuarda geçmişten günümüze ayakkabı üretimi sergilendi.

ŞİRKETİM BURADA " TÜRKİYE'NİN FİRMA REHBERİ sirketimburada.com 'a üye olarak firmanızı ekleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeden sirketimburada.com 'da yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM