GHZ NAKLİYAT İstanbul Firma Bilgileri - sirketimburada.com
Ana Sayfa
Firma Kategorileri
Seri İlanlar
Fuar Etkinlikler
Bize Ulaşın
Giriş Yap
Hesap Ayarlarım
Eklemiş Olduklarım
Yeni İçerik Ekle
Favori Firmalarım
Destek Talepleri
Banka Hesap Bilgileri
Çıkış
Bulunduğunuz bölgede yer alan firmaların haberlerini, ilanlarını ve ürünlerini listeleyelim ...
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
13 + 2 = ?
FİRMAMI EKLEMEK İSTİYORUM 5 dakikanızı ayırarak firmanızı ekleyin..
ADRES VE HARİTA BİLGİLERİ
YETKİLİ KİŞİ :
Girilmemiş
YETKİLİ GÖREV :
Yetkili Görev Girilmemiş
FİRMA SEHİR :
İstanbul - Zeytinburnu
FİRMA ADRES :
Seyitnizam Mah., Şehit Er..
FAX :
Fax Eklenmemiş
GSM :
(0533) 308-03-64
SOSYAL MEDYA :
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:30
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00
53 ZİYARETÇİ
FİRMA HAKKINDA BİLGİLER

GHZ Nakliyat İstanbul Ambarım nakiyat firması olarak öncü bir şekilde ilerleyen firmadır. Uzman kadrosuyla birlikte hareket ederke nakliyat işlemlerinizi sağlamaktadır. İletişime geçildiğinden itibaren sizlere yardımcı olunarak en kısa süre içerisinde nakliyat hizmetini alabilirsiniz. Gerekli anlaşmalar sağlanarak sizi yormayacak şekilde hizmet süreci başlatılacaktır. Firmamız Türkiye de diğer şehirlerde de hizmet sağlamaktadır. İstanbul Ankara nakliyat ambarı arıyorsanız tam yerine denk gelmiş olacaksınız. Müşterilerimizin hizmeti öncelikle tutularak hareket eden firmamızda bu konuda gün geçtikte ilerlemektedir.

Şehirler arası nakliyat hizmeti oldukça gerekli durujm olmuştur. Kurumsal firmalar bu konuda güveniilir firmalar aramaktadır. İstanbul Ankara ambarı olarak da profesyonel ve işinde uzman firmayla çalışılması gerekmektedir. Yapılan nakliyat güvenle ve hızlı bir şekilde gelmesi istenirken işin mali boyutu da düşünülmektedir. GHZ Nakliyat bu konuda en iyi fiyat ve nakliyat hizmetini sağlayarak rahatlık sağlatacaktır. Firmamız 81 içerisinde nakliyatları sürdererek devam etmektedir. Nakliyat konusunda hız kesmeden daha da iyi olmak için devam etmekteyiz. Nakliyat hizmeti almak istiyorsanız iletişime geçerek sağlayabilirsiniz.

Yapı Firmalari Rehberi
YORUMLAR
YORUM EKLEYİN
Eklenmiş Yorum Bulunmuyor !
ŞİRKETİM BURADA " TÜRKİYE'NİN FİRMA REHBERİ sirketimburada.com 'a üye olarak firmanızı ekleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeden sirketimburada.com 'da yerinizi alın.
HEMEN FİRMANI EKLE
BİLGİ ALMAK İSTİYORUM